Postcode 5571MH betreft de straat Tamboer in Bergeijk, Bergeyk-Hof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5571MH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5571MH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1990 is Tamboer 5 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 242m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Op 1 augustus 2016 om 14:58 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Tamboer 5 te Bergeijk....
Het adres van deze woning is Tamboer 15 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 170m² en een perceeloppervlakte van 243m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 309.000.
Op 5 juni 2015 om 19:54 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tamboer 5 te Bergeijk....
De onderneming Homar agro is gevestigd op Tamboer 1 te BERGEIJK en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
Op 13 oktober 2014 om 18:09 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Tamboer 13 te Bergeijk....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bergeyk-Hof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG