Postcode 5571SH betreft de straat Eikenberg in Bergeijk, Bergeyk-Hof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5571SH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5571SH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2011 is Eikenberg 16 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 151m² en een perceeloppervlakte van 203m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
Het adres van deze woning uit 2011 is Eikenberg 34 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 141m² en een perceeloppervlakte van 198m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 545.000.
De onderneming Haptonomie Bergeijk was gevestigd op Eikenberg 42 te Bergeijk en was actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Happyhair Angela is gevestigd op Eikenberg 8 te Bergeijk en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Opkampgaan is gevestigd op Eikenberg 21 te Bergeijk en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 2011 is Eikenberg 32 te Bergeijk. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Op 10 augustus 2020 om 16:24 is de politie uitgereden naar Eikenberg te Bergeijk....
Ingetrokken aanvraag omgevingsvergunning, Bergeijk, Eikenberg 20, uitbreiden van een woning en sc...
Verlengen beslistermijn, Eikenberg 20 in Bergeijk, bouwen van een aanbouw
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Eikenberg 20 in Bergeijk, uitbreiden van een woning en sc...
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Eikenberg 20 in Bergeijk, bouwen van een aanbouw
De onderneming De Hoofdzaak haarwerken en pruiken is gevestigd op Eikenberg 17 te Bergeijk en is actief in de branche Vervaardiging van overige goederen n.e.g..
verleende reguliere omgevingsvergunning, Eikenberg ong. te Bergeijk, aanleggen van een inrit
Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Eikenberg te Bergeijk, aanleggen van een inrit
verleende reguliere omgevingsvergunning, Eikenberg 16 in Bergeijk, verbouwen van een woning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bergeyk-Hof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG