Postcode 5575AD betreft de straat Gestelplaetse in Bergeijk, Luyksgestel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5575AD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5575AD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2000 is Gestelplaetse 1 te Luyksgestel. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
verleende APV vergunning, bij de kiosk in Riethoven en op het kerkplein in Luyksgestel, innemen v...
Ingekomen APV melding, de kern Luyksgestel, houden van een carnavalsoptocht op 23 februari 2019
Ingekomen APV melding, Gestelplaetse in Luyksgestel, plaatsen van een hoogwerker op 20 augustus 2...
Ingekomen APV melding, de kern Luyksgestel, houden van een carnavalsoptocht op 3 maart 2019
Het adres van deze woning uit 2005 is Gestelplaetse 3 te Luyksgestel. Het pand heeft een oppervlakte van 58m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 150.000.
Verleende standplaatsvergunning, Luyksgestel en Bergeijk, Vishandel Neggers, elke vrijdagochtend ...
De onderneming P. Koolen Administratie- en Belastingadvieskantoor is gevestigd op Gestelplaetse 3 te Luyksgestel en is actief in de branche Accountancy, belastingadvisering en administratie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Luyksgestel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG