Postcode 5591JE betreft de straat Piet Smuldersstraat in Heeze-Leende, Heeze. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5591JE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5591JE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 13 december 2025 om 14:09 is de politie uitgereden naar Piet Smuldersstraat te Heeze vanwege een ongeval met letsel....
Het adres van deze woning uit 1900 is Leenderweg 44 te Heeze. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 436m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.000.
De onderneming de Bulders tuinen is gevestigd op Leenderweg 34 te Heeze en is actief in de branche Landschapsverzorging.
De onderneming Liefdesnestjes is gevestigd op Leenderweg 6 te Heeze en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De stichting Stichting Molen Sint Victor is gevestigd op Leenderweg 14 te Heeze en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1900 is Leenderweg 40 te Heeze. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 485m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
Het adres van deze woning uit 1910 is Leenderweg 20 te Heeze. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 442m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Het adres van deze woning uit 1906 is Leenderweg 22 te Heeze. Het pand heeft een oppervlakte van 171m² en een perceeloppervlakte van 605m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 569.000.
Besluit op aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van een garage en verbouwen van een woonh...
omgevingsvergunning aangevraagd voor het verbouwen van een woonhuis op de locatie Leenderweg 44 t...
omgevingsvergunning aangevraagd voor het Nieuwbouw woning op de locatie Buldersweg ong, Heeze
Besluit op aanvraag omgevingsvergunning voor het verbouwen van een horecapand op de locatie Leend...
Bestemmingsplan “Buldersweg ong. nabij Leenderweg 46”
Kennisgeving ontwerpbesluit op aanvraag omgevingsvergunning Leenderweg 12 te Heeze
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heeze
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG