Postcode 5595GL betreft de straat Heerstraat in Heeze-Leende, Leenderstrijp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5595GL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5595GL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op zondag 14 december om 18:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Heerstraat in Leende. De melding wacht op een eerste beoordeling....
Het adres van deze woning uit 1900 is Heerstraat 2 te Leende. Het pand heeft een oppervlakte van 221m² en een perceeloppervlakte van 1530m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.060.000.
De onderneming Chapter Bo is gevestigd op Heerstraat 2 te Leende en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap W&R Dielis Beheer B.V. is gevestigd op Heerstraat 3a te LEENDE en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap W. Dielis B.V. is gevestigd op Heerstraat 3 te LEENDE en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap R. Dielis B.V. is gevestigd op Heerstraat 1 te LEENDE en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Rietdekkersbedrijf Dielis B.V. is gevestigd op Heerstraat 1 te LEENDE en is actief in de branche Dakdekken en bouwen van dakconstructies.
Het instellen van een geslotenverklaring en het plaatsen van fysieke afsluitingen voor alle motor...
De onderneming Steks Management Services is gevestigd op Heerstraat 2 te LEENDE en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
melding evenement HZ_EVM-2020-0307 aangevraagd voor het MTB Veldtoertocht 27-09-2020 op de locati...
Omgevingsvergunning (verleend) - Heerstraat 4, Leende
Milieu - Heerstraat 4, Leende
Omgevingsvergunning (uitstel behandelingstermijn) - Heerstraat 4, Leende
Omgevingsvergunning (aangevraagd) - Heerstraat 4, Leende
Omgevingsvergunning (aangevraagd) - Heerstraat 3, Leende
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leenderstrijp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG