Postcode 5613BR betreft de straat Pluvierlaan in Eindhoven, Villapark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5613BR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5613BR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Laundurette B.V. is gevestigd op Pluvierlaan 7 te Eindhoven en is actief in de branche Wasserijen en linnenverhuur.
De besloten vennootschap TheBusyNetwork Holding B.V. is gevestigd op Pluvierlaan 7 te Eindhoven en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Mefab B.V. is gevestigd op Pluvierlaan 2 te Eindhoven en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1930 is Pluvierlaan 2 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 236m² en een perceeloppervlakte van 514m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
verbouwen van een woning
verbreden van een bestaande inrit met ca. 3,5 meter
Pluvierlaan 7, vervangen bestaande raamdelen voorgevel, 01-03-2021
Pluvierlaan 7, realiseren van een aanbouw aan achterzijde van gemeentelijk monument, 25-11-2020
Pluvierlaan 7, realiseren 'vergunningsvrije' aanbouw achterzijde aan gemeentelijk monument, 25-11...
Op 30 mei 2020 om 07:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pluvierlaan te Eindhoven....
Op 29 december 2018 om 22:35 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pluvierlaan te Eindhoven....
Op 5 december 2017 om 05:42 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pluvierlaan 8 te Eindhoven....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Villapark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG