Postcode 5622JX betreft de straat Judas Taddeusplein in Eindhoven, Mensfoort. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5622JX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5622JX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2002 is Judas Taddeusplein 26 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming Fysiopotamia is gevestigd op Judas Taddeusplein 2 te Eindhoven en is actief in de branche Praktijken van fysiotherapeuten.
De onderneming Huisartsenpraktijk Georgis is gevestigd op Judas Taddeusplein 2 te Eindhoven en is actief in de branche huisartsen.
Op 24 december 2024 om 15:36 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Judas Taddeusplein te Eindhoven....
Het adres van deze woning uit 2001 is Judas Taddeusplein 35 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.500.
Het adres van deze woning uit 2001 is Judas Taddeusplein 15 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 2001 is Judas Taddeusplein 11 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 379.000.
Het adres van deze woning uit 2001 is Judas Taddeusplein 4 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Het adres van deze woning uit 2002 is Judas Taddeusplein 24 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
Dit bedrijfspand op het adres Judas Taddeusplein 2 te Eindhoven is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2003 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 166 m² (in units vanaf 25 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
horecabedrijf Layalina VOF
De vennootschap onder firma Layalina is gevestigd op Judas Taddeusplein 2 te Eindhoven en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap R. Man Management & Holding B.V. is gevestigd op Judas Taddeusplein 14 te Eindhoven en is actief in de branche Financiële holdings.
#Nederlandveilig 1/2 112 meldingen 11/2/2021: -Schietpartij Judas Taddeusplein Eindhoven -Steekpartij Benschoplaan Utrecht -Steekpartij Geerepassage Middelburg -Steekpartij Wesseler-Nering Enschede -Steekpartij Steenbergerpark Hoogeveen -Overval woning Glacisstr Vlissingen...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Mensfoort
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG