Postcode 5626HP betreft de straat Bert Kemplaan in Eindhoven, Kerkdorp Acht. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5626HP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5626HP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1995 is Bert Kemplaan 10 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 206m² en een perceeloppervlakte van 600m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 800.000.
De vennootschap onder firma Bookelaar Advies V.O.F. is gevestigd op Bert Kemplaan 11 te Eindhoven en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming PBeerB is gevestigd op Bert Kemplaan 2 te Eindhoven en is actief in de branche Eventcatering.
Het adres van deze woning uit 1995 is Bert Kemplaan 3 te Eindhoven. Het pand heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Bert Kemplaan 4 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 208m² en een perceeloppervlakte van 671m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning is Bert Kemplaan 12 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 190m² en een perceeloppervlakte van 641m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 530.000.
Op 11 juni 2015 om 11:43 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bert Kemplaan 5 te Eindhoven....
Op 2 juni 2015 om 22:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bert Kemplaan 5 te Eindhoven....
Op 2 juni 2015 om 22:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bert Kemplaan 5 te Eindhoven....
De besloten vennootschap Meemox B.V. is gevestigd op Bert Kemplaan 13 te EINDHOVEN en is actief in de branche Reparatie van elektronische en optische apparatuur.
De onderneming JBBC is gevestigd op Bert Kemplaan 2 te Eindhoven en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De besloten vennootschap Rakel Beheer B.V. is gevestigd op Bert Kemplaan 4 te Eindhoven en is actief in de branche Holdings (geen financiële) en concerndiensten binnen eigen concern.
De besloten vennootschap Bohama B.V. is gevestigd op Bert Kemplaan 11 te Eindhoven en is actief in de branche Winkels in telecommunicatieapparatuur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kerkdorp Acht
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG