Postcode 5627MG betreft de straat Lisieuxhof in Eindhoven, Achtse Barrier-Hoeven. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5627MG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5627MG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Blksheep is gevestigd op Lisieuxhof 22 te Eindhoven en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming whinwhin is gevestigd op Lisieuxhof 19 te Eindhoven en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1981 is Lisieuxhof 6 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 163m² en een perceeloppervlakte van 286m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
De onderneming Openness 040 is gevestigd op Lisieuxhof 10 te Eindhoven en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1980 is Lisieuxhof 5 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 406m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Op 21 mei 2019 om 20:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lisieuxhof te Eindhoven....
Op 2 november 2018 om 10:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lisieuxhof te Eindhoven....
De onderneming Glazed is gevestigd op Lisieuxhof 19 te Eindhoven en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Op 30 september 2016 om 18:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lisieuxhof 2 te Eindhoven....
Op 15 september 2016 om 15:58 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lisieuxhof 3 te Eindhoven....
Op 10 juli 2016 om 21:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lisieuxhof 2 te Eindhoven....
Op 4 juli 2016 om 23:22 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lisieuxhof 13 te Eindhoven....
De onderneming Marina's Tuinzorg is gevestigd op Lisieuxhof 9 te EINDHOVEN en is actief in de branche Landschapsverzorging.
Op 6 mei 2015 om 21:27 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lisieuxhof 21 te Eindhoven....
De onderneming Sign Works is gevestigd op Lisieuxhof 19 te Eindhoven en is actief in de branche Reclamebureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achtse Barrier-Hoeven
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG