Postcode 5627PX betreft de straat Coutançeslaan in Eindhoven, Achtse Barrier-Hoeven. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5627PX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5627PX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stg. Afh. en Monitoring Fauna aanrijdingen is gevestigd op Coutançeslaan 8 te Eindhoven en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1988 is Coutançeslaan 1 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 293m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.500.
Het adres van deze woning uit 1986 is Coutançeslaan 8 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 276m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Op 24 januari 2016 om 10:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Coutançeslaan 6 te Eindhoven....
De besloten vennootschap Clinton De Nooij B.V. is gevestigd op Coutançeslaan 8 te EINDHOVEN en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Ongehinderd B.V. is gevestigd op Coutançeslaan 8 te Eindhoven en is actief in de branche Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achtse Barrier-Hoeven
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG