Postcode 5627TV betreft de straat Parijslaan in Eindhoven, Achtse Barrier-Spaaihoef. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5627TV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5627TV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1988 is Parijslaan 3 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 299m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
De onderneming QBRECS is gevestigd op Parijslaan 25 te Eindhoven en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Lisicki Holding B.V. is gevestigd op Parijslaan 23 te Eindhoven en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Quibo75 Beheer B.V. is gevestigd op Parijslaan 25 te Eindhoven en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1988 is Parijslaan 43 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 301m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Het adres van deze woning uit 1988 is Parijslaan 25 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 174m² en een perceeloppervlakte van 337m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
De onderneming Lictor is gevestigd op Parijslaan 11 te Eindhoven en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 19 februari 2019 om 15:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Parijslaan te Eindhoven....
De onderneming BSA gipswanden is gevestigd op Parijslaan 1 te Eindhoven en is actief in de branche stukadoors.
Het adres van deze woning uit 1988 is Parijslaan 23 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 168m² en een perceeloppervlakte van 306m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
In de nacht van maandag op dinsdag 8 augustus 2017 om 01:21 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Parijslaan 31 te Eindhoven....
De onderneming Smolders Afbouw is gevestigd op Parijslaan 1 te Eindhoven en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Op 25 maart 2017 om 11:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Parijslaan 35 te Eindhoven....
Het adres van deze woning uit 1988 is Parijslaan 39 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 330m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 398.000.
Op 22 januari 2017 om 18:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Parijslaan 37 te Eindhoven....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achtse Barrier-Spaaihoef
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG