Postcode 5631KH betreft de straat Dolonstraat in Eindhoven, Oude Gracht-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5631KH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5631KH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming MeeSeva is gevestigd op Dolonstraat 22 te Eindhoven en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Linden lane was gevestigd op Dolonstraat 13 te Eindhoven en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming THELA JEWELRY is gevestigd op Dolonstraat 8 te Eindhoven en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1965 is Dolonstraat 6 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 410.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Dolonstraat 8 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Dolonstraat 1 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.500.
Het adres van deze woning uit 1962 is Dolonstraat 14 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1962 is Dolonstraat 22 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 1962 is Dolonstraat 15 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De besloten vennootschap Martijn den Otter Holding B.V. is gevestigd op Dolonstraat 9 te Eindhoven en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Judith Krijt Tekstschrijver & Virtual Assistant is gevestigd op Dolonstraat 9 te Eindhoven en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming Sylvie van der Heijden is gevestigd op Dolonstraat 1 te Eindhoven en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Op 1 februari 2018 om 10:22 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dolonstraat 6 te Eindhoven....
Op 29 januari 2018 om 10:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dolonstraat 6 te Eindhoven....
Op 4 november 2017 om 12:42 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Dolonstraat 6 te Eindhoven....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oude Gracht-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG