Postcode 5632MN betreft de straat De Stoutheuvel in Eindhoven, Vaartbroek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5632MN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5632MN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming The Gift Haus is gevestigd op De Stoutheuvel 37 te Eindhoven en is actief in de branche Ontwerpen van industriële producten en mode.
De onderneming Elevate solutions is gevestigd op De Stoutheuvel 37 te Eindhoven en is actief in de branche Detailhandel in natuurvoeding en reformartikelen.
Op 12 juni 2025 om 07:56 is de politie uitgereden naar De Stoutheuvel te Eindhoven vanwege een ongeval met letsel....
De onderneming Service Enterprise Jakub Rusnarczyk is gevestigd op De Stoutheuvel 35 te Eindhoven en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Cook to Rock is gevestigd op De Stoutheuvel 49 te Eindhoven en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De vereniging OnderwaterSportVereniging DEURNE (O.S.V. DEURNE) is gevestigd op De Stoutheuvel 39 te Eindhoven en is actief in de branche Zwem- en onderwatersport.
Het adres van deze woning uit 1967 is De Stoutheuvel 27 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 153m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Op 30 november 2023 om 18:09 is de politie uitgereden naar De Stoutheuvel te Eindhoven vanwege een ongeval met letsel....
De onderneming Egyptian Queen is gevestigd op De Stoutheuvel 15 te Eindhoven en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1967 is De Stoutheuvel 31 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 189m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is De Stoutheuvel 37 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 181m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is De Stoutheuvel 51 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 185m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
wijzigen gebruik van het pand tbv kamerverhuur
De onderneming Maciek De Bouwer was gevestigd op De Stoutheuvel 25 te Eindhoven en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De stichting Stichting Administratiekantoor Scailable is gevestigd op De Stoutheuvel 1 te Eindhoven en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vaartbroek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG