Postcode 5642GH betreft de straat Paul Krügerlaan in Eindhoven, Doornakkers-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5642GH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5642GH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming CH3X is gevestigd op Paul Krügerlaan 83 te Eindhoven en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Jacqueline van Geel Art & Coaching is gevestigd op Paul Krügerlaan 67 te Eindhoven en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De stichting Beheerstg. P. Krugerln. is gevestigd op Paul Krügerlaan 55 te Eindhoven en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De stichting She is gevestigd op Paul Krügerlaan 55 te Eindhoven en is actief in de branche Hobbyclubs.
De onderneming Mettacura is gevestigd op Paul Krügerlaan 67 te Eindhoven en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Saki Dienstverlening was gevestigd op Paul Krügerlaan 51 te Eindhoven en was actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De vennootschap onder firma S & O Dienstverlening is gevestigd op Paul Krugerlaan 51 te Eindhoven en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Dalton Winnar is gevestigd op Paul Krugerlaan 51 te Eindhoven en is actief in de branche Restaurants.
Het adres van deze woning uit 1953 is Paul Krügerlaan 63 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 205m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1953 is Paul Krügerlaan 49 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
Het adres van deze woning uit 1950 is Paul Krugerlaan 79 81- 83 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 440m² en een perceeloppervlakte van 275m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 899.000.
Het adres van deze woning uit 1953 is Paul Krügerlaan 59 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 205m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
wijzigen gebruik van het pand naar kamerverhuur
Paul Krügerlaan 83, wijzigen gebruik van het pand t.b.v. kamerverhuur, 22-02-2021
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Doornakkers-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG