Postcode 5642LP betreft de straat Pieter Lastmanstraat in Eindhoven, Doornakkers-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5642LP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5642LP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Furallure is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 2 te Eindhoven en is actief in de branche Winkels in bovenkleding en mode-artikelen (algemeen assortiment).
De onderneming Alek bouwkracht is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 22 te Eindhoven en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Shop Trending is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 24 te Eindhoven en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming TS Fuchs is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 18 te Eindhoven en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Schoon met Herman is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 28 te Eindhoven en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De vennootschap onder firma Bizim Slagerij is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 2 te Eindhoven en is actief in de branche Winkels in vlees en vleeswaren.
Het adres van deze woning uit 1955 is Pieter Lastmanstraat 16 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
Het adres van deze woning uit 1956 is Pieter Lastmanstraat 10 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
De onderneming Klussenbedrijf Piotr Kuchcik is gevestigd op Pieter Lastmanstraat 28 te Eindhoven en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 3 juni 2021 om 19:37 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Pieter Lastmanstraat te Eindhoven....
Op 10 mei 2021 om 18:04 is de politie uitgereden naar Pieter Lastmanstraat te Eindhoven....
Pieter Lastmanstraat 20, uitbreiden van het woonhuis. Geldt voor Pieter Lastmanstraat 20A., 23-12...
Pieter Lastmanstraat 24, wijzigen gebruik van het pand t.b.v. kamerverhuur, 01-10-2020
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Doornakkers-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG