Postcode 5652CE betreft de straat Olympialaan in Eindhoven, Het Ven. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5652CE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5652CE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap TK Holding B.V. is gevestigd op Olympialaan 88 te Eindhoven en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
verbouwen van het woonhuis
Het adres van deze woning uit 1962 is Olympialaan 94 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
De onderneming Frank Boon consultancy is gevestigd op Olympialaan 86 te Eindhoven en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Nunc Canetis is gevestigd op Olympialaan 98 te Eindhoven en is actief in de branche Maken en uitgeven van geluidsopnamen.
Op 20 juli 2018 om 18:02 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Olympialaan te Eindhoven....
De besloten vennootschap Theo van Stiphout Holdiing B.V. is gevestigd op Olympialaan 116 te EINDHOVEN en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Op 9 april 2015 om 10:44 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Olympialaan 108 te Eindhoven....
Op 6 oktober 2014 om 08:17 is de ambulancedienst uitgereden naar Olympialaan 108 te Eindhoven....
De onderneming Bankai is gevestigd op Olympialaan 88 te Eindhoven en is actief in de branche Reclamebureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Het Ven
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG