Postcode 5667AT betreft de straat Boldert in Geldrop-Mierlo, Braakhuizen-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5667AT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5667AT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Hubers Totaalafbouw B.V. is gevestigd op Boldert 4 te Geldrop en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De besloten vennootschap Cleanstaff B.V. is gevestigd op Boldert 3 te Geldrop en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De besloten vennootschap Le Vreede Holding B.V. is gevestigd op Boldert 3 te Geldrop en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Het adres van deze woning uit 1963 is Boldert 15 te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 167m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
De onderneming Gastouderopvang 't Bolderke was gevestigd op Boldert 15 te Geldrop en was actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming hubers onderhoudswerken is gevestigd op Boldert 4 te Geldrop en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1963 is Boldert 11 te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 166m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
Op 21 juli 2020 om 23:08 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Boldert te Geldrop....
Op 18 maart 2020 om 06:22 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boldert te Geldrop....
Op 21 december 2017 om 23:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Boldert 7 te Geldrop....
De onderneming SN Schoonmaakbedrijf is gevestigd op Boldert 2 te GELDROP en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming ADT Bouwservice is gevestigd op Boldert 2 te GELDROP en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 14 november 2013 om 13:21 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Boldert 7 te Geldrop....
De onderneming Schildersbedrijf Bas Burema is gevestigd op Boldert 14 te Geldrop en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De onderneming Nolbert Renovatiebedrijf is gevestigd op Boldert 2 te Geldrop en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Braakhuizen-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG