Postcode 5708EB betreft de straat Schutterslaan in Helmond, Stiphout-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5708EB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5708EB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Zenvio by T is gevestigd op Schutterslaan 6C te Helmond.
De besloten vennootschap Smeets & Van Bragt Consulting B.V. is gevestigd op Schutterslaan 6D te Helmond en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming JK-Reflectie is gevestigd op Schutterslaan 6B te Helmond en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Purple Dragon Invest B.V. is gevestigd op Schutterslaan 6F te Helmond en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1977 is Schutterslaan 8 te Helmond. Het pand heeft een oppervlakte van 307m² en een perceeloppervlakte van 1500m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 949.000.
Het adres van deze woning uit 1976 is Schutterslaan 6C te Helmond. Het pand heeft een oppervlakte van 287m² en een perceeloppervlakte van 1978m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 945.000.
De besloten vennootschap Van Bragt & Smeets B.V. is gevestigd op Schutterslaan 6D te Helmond.
Het adres van deze woning uit 1989 is Schutterslaan 6b te Helmond. Het pand heeft een oppervlakte van 260m² en een perceeloppervlakte van 1528m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 950.000.
Toestemming voor het plaatsen van een erfscheiding aan Schutterslaan 4 te Helmond
Verlenging beslistermijn voor het plaatsen van een erfafscheiding aan Schutterslaan 4 te Helmond
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een erfafscheiding aan Schutterslaan 4 te Helmond
Op 3 juni 2023 om 22:50 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Schutterslaan 6 te Helmond....
Aanvraag vergunning voor het schilderen van de voorgevel aan Schutterslaan 6F te Helmond
De stichting St. Admin. DIPPERDIP Europe was gevestigd op Schutterslaan 6F te Helmond en was actief in de branche Financiële holdings.
Toestemming voor het vergroten van een woning aan Schutterslaan 6 te Helmond
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stiphout-Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG