Postcode 5741CP betreft de straat Piet van Thielplein in Laarbeek, Donk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5741CP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5741CP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 7 november 2023 is het faillissement uitgesproken van Promo Laarbeek B.V.. Het insolventienummer is F.10/23/371. Promo Laarbeek B.V. is gevestigd in Beek en Donk. Promo Laarbeek B.V. is actief in de branche Groot- en detailhandel; reparatie van auto’s.
Dit bedrijfspand op het adres Piet van Thielplein 15 te Beek en Donk is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1962. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 140.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 126 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Toestemming voor het gebruik van een exploitatie- en alcoholvergunning aan Piet van Thielplein 29...
Toestemming voor het gebruik van een gewijzigde exploitatievergunning aan Piet van Thielplein 2a ...
Het adres van deze woning uit 1979 is Piet van Thielplein 36 te Beek en Donk. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
De vennootschap onder firma 't Plein V.O.F. is gevestigd op Piet van Thielplein 29 te Beek en Donk en is actief in de branche cafés.
De besloten vennootschap Wetzel Onroerend Goed B.V. is gevestigd op Piet van Thielplein 20 te Beek en Donk en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Seasalt boutique is gevestigd op Piet van Thielplein 23 te Beek en Donk en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De vennootschap onder firma Sint Ritta is gevestigd op Piet van Thielplein 27 te Beek en Donk en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming Colour Nails Nagel Studio is gevestigd op Piet van Thielplein 11a te Beek en Donk en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De besloten vennootschap Wetzel Beheer B.V. is gevestigd op Piet van Thielplein 20 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Javaans Eetcafé B.V. is gevestigd op Piet van Thielplein 29 te Beek en Donk en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap OogMerk Opticien Patrick Wetzel is gevestigd op Piet van Thielplein 20 te Beek en Donk en is actief in de branche Winkels in optische artikelen.
Op 20 februari 2025 om 09:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Piet van Thielplein te Beek en Donk omdat er een gaslucht is waargenomen....
Toestemming voor het gebruik van een exploitatievergunning aan Piet van Thielplein 10 te Beek en ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Donk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG