Postcode 5741HL betreft de straat Wilhelminaweg in Laarbeek, Bedrijventerrein Beekerheide. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5741HL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5741HL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Bouwmarkt Oirschot B.V. is gevestigd op Wilhelminaweg 5 te Beek en Donk en is actief in de branche Groothandel in bouwmaterialen algemeen assortiment.
De besloten vennootschap Hubo XL Beek en Donk is gevestigd op Wilhelminaweg 5 te Beek en Donk en is actief in de branche Groothandel in ijzer- en metaalwaren.
De besloten vennootschap Van Hoof Interieurbouw B.V. is gevestigd op Wilhelminaweg 7 te Beek en Donk en is actief in de branche Vervaardiging van keukenmeubels.
De besloten vennootschap Van Hoof Invest B.V. is gevestigd op Wilhelminaweg 7 te Beek en Donk en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Melding voor het mechanisch bewerken van andere materialen dan steen en metalen aan Wilhelminaweg...
Melding in het kader van het Activiteitenbesluit milieubeheer voor het oprichten van een bouwmark...
Toestemming voor het wijzigen van de voorgevel aan Wilhelminaweg 7 te Beek en Donk
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van de voorgevel aan Wilhelminaweg 7 te Beek en Donk
Op 22 december 2017 om 15:52 is de politie uitgereden naar Wilhelminaweg te Beek en Donk....
Op 22 december 2017 om 15:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Wilhelminaweg te Beek en Donk....
Vaststelling bestemmingsplan Bochtverbreding Zuid-Willemsvaart – Wilhelminakanaal, Laarbeek
Ontwerpbestemmingsplan Bochtverbreding Zuid-Willemsvaart - Wilhelminakanaal
Ontwerpbestemmingsplan Bochtverbreding Zuid-Willemsvaart – Wilhelminakanaal, Laarbeek
De onderneming Van Schijndel Anteak is gevestigd op Wilhelminaweg 5 te Beek en Donk en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food).
De besloten vennootschap Van Schijndel Beek en Donk Beheer B.V. is gevestigd op Wilhelminaweg 5 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Beekerheide
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG