Wat gebeurt er in postcode 5741NT

Straat:
Sonatestraat, huisnummer 1-14
Buurt:
Provincie:

Nieuws van vrijdag 18 april 2025

Nieuw bedrijf JUCA Beheer B.V.
Nieuw bedrijf   Vrijdag 18-4-2025

De besloten vennootschap JUCA Beheer B.V. is gevestigd op Sonatestraat 9 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.

Nieuw bedrijf PIWI Beheer B.V.
Nieuw bedrijf   Vrijdag 18-4-2025

De besloten vennootschap PIWI Beheer B.V. is gevestigd op Sonatestraat 9 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.

Nieuws van vrijdag 7 maart 2025

Nieuw bedrijf Gevato Participatie B.V.
Nieuw bedrijf   Vrijdag 7-3-2025

De besloten vennootschap Gevato Participatie B.V. is gevestigd op Sonatestraat 9 te Beek en Donk en is actief in de branche Financiële holdings.

Nieuws van donderdag 6 maart 2025

Nieuw bedrijf Stichting Centramanagement Laarbeek
Nieuw bedrijf   Donderdag 6-3-2025

De stichting Stichting Centramanagement Laarbeek is gevestigd op Sonatestraat 2 te Beek en Donk en is actief in de branche Bedrijfs- en werkgeversorganisaties.

Nieuws van vrijdag 23 juni 2023

Woning Sonatestraat 2 Beek en Donk
Binnenkijken bij   Vrijdag 23-6-2023

Het adres van deze woning uit 1995 is Sonatestraat 2 te Beek en Donk. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 272m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 459.000.

Nieuws van zondag 1 maart 2020

Nieuw bedrijf Iris van Leuken Design
Nieuw bedrijf   Zondag 1-3-2020

De onderneming Iris van Leuken Design is gevestigd op Sonatestraat 5 te Beek en Donk en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beek

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement