Postcode 5761PB betreft de straat Leemskuilendijk in Gemert-Bakel, Verspreide huizen Milheeze. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5761PB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5761PB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Veerle Goossens is gevestigd op Leemskuilendijk 6 te BAKEL en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.
Op 21 februari 2025 om 15:17 is de politie uitgereden naar Leemskuilendijk te Bakel vanwege een ongeval met letsel....
Op 16 april 2024 om 15:02 is de politie uitgereden naar Leemskuilendijk te Bakel vanwege een ongeval met letsel....
Op 27 januari 2024 om 18:03 is de politie uitgereden naar Leemskuilendijk te Bakel vanwege een ongeval met letsel....
Melding voor een bovengronds propaan reservoir aan Leemskuilendijk 2 te Bakel
Toestemming voor het bouwen van een bedrijfspand aan Leemskuilendijk 4 te Bakel
Verlenging beslistermijn voor het bouwen van een bedrijfspand aan Leemskuilendijk 4 te Bakel
Melding voor een wijziging van de inrichting van een bedrijf voor landbouwmechanisatie aan Leemsk...
Aanvraag vergunning voor de bouw van een bedrijfspand aan Leemskuilendijk 4 te Bakel
Gemeente Gemert-Bakel - vastgesteld bestemmingsplan - Gemert-Bakel buitengebied herziening oktobe...
De onderneming Bikefitplus is gevestigd op Leemskuilendijk 6 te BAKEL en is actief in de branche Wielersport.
Op 4 augustus 2018 om 16:30 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Leemskuilendijk te Bakel....
De vennootschap onder firma Frank Verhoeven Mechanisatie V.O.F. is gevestigd op Leemskuilendijk 4 te Bakel en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines.
De onderneming Bouwbedrijf Vissers is gevestigd op Leemskuilendijk 2 te Bakel en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Milheeze
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG