Postcode 5761PC betreft de straat Hollevoort in Gemert-Bakel, Verspreide huizen ten zuidwesten van Bakel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5761PC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5761PC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap LLO Management B.V. is gevestigd op Hollevoort 11 te Bakel en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Hove Beheer B.V. is gevestigd op Hollevoort 3 te Bakel en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Aanvraag vergunning voor het bouwen van een bijgebouw aan Hollevoort 1 te Bakel
MILIEU-MELDINGEN
Rectificatie: Vastgesteld wijzigingsplan “Hollevoort 1, Bakel” ter inzage
Vastgesteld wijzigingsplan “Hollevoort 1, Bakel” ter inzage
Ontwerpwijzigingsplan Hollevoort 1 in Bakel ter inzage
De besloten vennootschap Vatgereickt B.V. is gevestigd op Hollevoort 1 te Bakel en is actief in de branche Groothandel in emballage.
De besloten vennootschap M.M.F.J. Beheer B.V. is gevestigd op Hollevoort 1 te Bakel en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Liessel Vastgoed B.V. is gevestigd op Hollevoort 11 te Bakel en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Aanvraag vergunning voor het bouwen van een agrarische opslagloods aan Hollevoort 1 te Bakel
Aanvraag vergunning voor het vervangen van de opslagloods aan Hollevoort 1 te Bakel
De onderneming LManders is gevestigd op Hollevoort 1 te Bakel en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen ten zuidwesten van Bakel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG