Postcode 5804BK betreft de straat Buitenweg in Venray, Brabander. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5804BK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5804BK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2015 is Buitenweg 15 te Venray. Het pand heeft een oppervlakte van 170m² en een perceeloppervlakte van 351m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 675.000.
De besloten vennootschap D.I.N. Venray Beheer B.V. is gevestigd op Buitenweg 2 te Venray en is actief in de branche Financiële holdings.
De vereniging V.V.B. is gevestigd op Buitenweg 2A te Venray en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De besloten vennootschap A.W.P. Wijnands Accountancy B.V. is gevestigd op Buitenweg 2B te Venray en is actief in de branche Accountants-administratieconsulenten.
De besloten vennootschap A. Wijnands Holding B.V. is gevestigd op Buitenweg 2B te Venray en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Op 30 november 2022 om 10:58 is de politie uitgereden naar Buitenweg te Venray vanwege een aanrijding met letsel....
Omgevingsvergunning – regulier – verleend (Buitenweg 7 te Venray)
Het adres van deze woning uit 1969 is Buitenweg 6 te Venray. Het pand heeft een oppervlakte van 174m² en een perceeloppervlakte van 1400m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
Omgevingsvergunning – regulier – aangevraagd (Buitenweg 7 te Venray)
De besloten vennootschap Konitech Engineering B.V. is gevestigd op Buitenweg 13 te Venray en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming SB HQ is gevestigd op Buitenweg 9 te Venray en is actief in de branche Winkels in keukens.
Rond 13:12 uur werd de traumahelikopter gealarmeerd naar de Buitenweg in Venray. ...
Op 11 augustus 2021 om 13:26 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Buitenweg te Venray....
Op 11 augustus 2021 om 13:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Buitenweg te Venray....
Op 11 augustus 2021 om 13:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Buitenweg te Venray....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brabander
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG