Postcode 5804CL betreft de straat Macroweg in Venray, Smakterheide. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5804CL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5804CL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 17 juni 2025 is het faillissement uitgesproken van Zonnepanelenplus B.V.. Het insolventienummer is F.03/25/166. Zonnepanelenplus B.V. is gevestigd in Venray. Zonnepanelenplus B.V. is actief in de branche Advisering, onderzoek en overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Op 29 oktober 2025 om 10:42 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Macroweg te Venray omdat er een gaslucht is waargenomen....
Op 27 oktober 2025 om 10:26 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Macroweg te Venray....
Dit bedrijfspand op het adres Macroweg 2 te Venray is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1995 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 2.750.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 3.653 m².
De besloten vennootschap Cr8las Field Services B.V. is gevestigd op Macroweg 2 te Venray en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De besloten vennootschap Cr8las Metal Works B.V. is gevestigd op Macroweg 2 te Venray en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De besloten vennootschap Cr8las Technical Personnel B.V. is gevestigd op Macroweg 2 te Venray en is actief in de branche Uitleenbureaus.
De besloten vennootschap ZonnepanelenPlus B.V. was gevestigd op Macroweg 22 te Venray en was actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Verhoeven Timmerfabriek is gevestigd op Macroweg 18 te Venray en is actief in de branche Vervaardiging van deuren, ramen en kozijnen van hout.
De besloten vennootschap Teqwork B.V. is gevestigd op Macroweg 24 te Venray en is actief in de branche Uitleenbureaus.
Dit bedrijfspand op het adres Macroweg 22-B te Venray is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2005. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 300 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
De besloten vennootschap Verhoeven Timmerfabriek Venray B.V. is gevestigd op Macroweg 18 te Venray en is actief in de branche Vervaardiging van overige artikelen van hout en van artikelen van kurk, riet en vlechtwerk (geen meu.
De besloten vennootschap IA-Solar B.V. is gevestigd op Macroweg 22 te Venray en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De besloten vennootschap SWP-Autoclaves B.V. is gevestigd op Macroweg 2 te Venray en is actief in de branche Vervaardiging van overige machines, apparaten en werktuigen voor specifieke doeleinden n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Smakterheide
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG