Postcode 5864BA betreft de straat De Cocq van Haeftenstraat in Horst aan de Maas, Meerlo. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5864BA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5864BA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Holding Thomassen Wanssum B.V. is gevestigd op De Cocq van Haeftenstr 29 te Meerlo en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Heidehof Holding B.V. is gevestigd op De Cocq van Haeftenstraat 31 te Meerlo en is actief in de branche Financiële holdings.
Horst a/d Maas, div. locaties, vertrokken naar onbekende bestemming (28-03-2024)
Het adres van deze woning uit 1966 is De Cocq van Haeftenstraat 5 te Meerlo. Het pand heeft een oppervlakte van 151m² en een perceeloppervlakte van 863m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 439.000.
De onderneming Snackbar de Patatterie is gevestigd op De Cocq van Haeftenstr 29 te Meerlo en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Het adres van deze woning uit 1981 is De Cocq van Haeftenstraat 31 te Meerlo. Het pand heeft een oppervlakte van 183m² en een perceeloppervlakte van 18724m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 675.000.
Meerlo, De Cocq van Haeftenstraat 23, vastgesteld bestemmingsplan "De Cocq van Haeftenstraat 23 M...
Meerlo, De Cocq van Haeftenstraat 23, ontwerp-bestemmingsplan "De Cocq van Haeftenstraat 23 Meerl...
Meerlo, De Cocq van Haeftenstraat 23, vooraankondiging voorbereiding bestemmingsplan 'De Cocq van...
De onderneming Veldman Veterinary Consultancy is gevestigd op De Cocq van Haeftenstr 9 te Meerlo en is actief in de branche Veterinaire dienstverlening.
De besloten vennootschap Escadin Holding B.V. is gevestigd op De Cocq van Haeftenstr 13d te Meerlo en is actief in de branche Financiële holdings.
De Cocq van Haeftenstraat 5 te Meerlo, aangevraagde omgevingsvergunning 31 december 2020
De Cocq van Haeftenstr 35 te Meerlo, aangevraagde omgevingsvergunning 18 mei 2020
De Cocq van Haeftenstraat 35, Meerlo (19-12-2019)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Meerlo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG