Postcode 5931PS betreft de straat Spoorstraat in Venlo, Tegelen-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5931PS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5931PS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Jaba Handelsonderneming B.V. is gevestigd op Spoorstraat 33 te Tegelen en is actief in de branche Import van nieuwe personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s.
De onderneming Harry Service is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Keuring en controle van machines, apparaten en materialen.
De onderneming Eethuis Baraka is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Restaurants.
De onderneming S&S surinaams smullen is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming Klussenbedrijf Struik is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming MK Sloop en Timmerwerken is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Slopen van bouwwerken.
Het adres van deze woning uit 1910 is Spoorstraat 43 te Tegelen. Het pand heeft een oppervlakte van 558m² en een perceeloppervlakte van 1015m² en heeft 30 kamers kamers waarvan 17 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De onderneming MT Express is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Koeriers.
Ontvangen aanvraag om een omgevingsvergunning- Spoorstraat 33 te Tegelen
Gehandicaptenparkeerplaats
De onderneming Lenders N.O.A. is gevestigd op Spoorstraat 39 te TEGELEN en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming J. Hegger Holding B.V. is gevestigd op Spoorstraat 33 te TEGELEN en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 18 januari 2018 om 14:27 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Spoorstraat 41 te Tegelen....
verleende omgevingsvergunning reguliere voorbereidingsprocedure
Ontvangen aanvraag om een omgevingsvergunning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tegelen-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG