Postcode 5951DB betreft de straat Blauwwater in Venlo, Geloérveld / Pannenberg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5951DB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5951DB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Blauwwater 17 te Belfeld is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1997 met energielabel B. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, lichtstraten, loading docks, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 3.978 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De besloten vennootschap OHV Service B.V. is gevestigd op Blauwwater 9C te Belfeld en is actief in de branche Overige elektrische installatie.
Op 26 augustus 2025 is het faillissement uitgesproken van Dejatech B.V.. Het insolventienummer is F.03/25/226. Dejatech B.V. is gevestigd in Belfeld. Dejatech B.V. is actief in de branche Industrie.
De besloten vennootschap Vergrill B.V. is gevestigd op Blauwwater 8 te Belfeld en is actief in de branche Vervaardiging van vleesproducten.
De besloten vennootschap Dejatech B.V. is gevestigd op Blauwwater 1 te Belfeld en is actief in de branche Vervaardiging van elektronische componenten.
De besloten vennootschap Dejatech Holding B.V. is gevestigd op Blauwwater 1 te Belfeld en is actief in de branche Vermogensbeheer.
Dit bedrijfspand op het adres Blauwwater 15-E te Belfeld is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1994. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.000 m² (in units vanaf 250 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
De stichting Stichting OIVO is gevestigd op Blauwwater 9C te Belfeld en is actief in de branche Financiële holdings.
De stichting Stichting Administratiekantoor Andersom 2 is gevestigd op Blauwwater 3 te Belfeld en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Andersom 2 B.V. is gevestigd op Blauwwater 3 te Belfeld en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De besloten vennootschap Buro Andersom Wonen B.V. is gevestigd op Blauwwater 3 te Belfeld en is actief in de branche Jeugdzorg met overnachting en dagverblijven voor jeugdzorg.
De besloten vennootschap Ants Technology & Consulting B.V. is gevestigd op Blauwwater 17 te Belfeld en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap OHV Holding B.V. is gevestigd op Blauwwater 9C te Belfeld en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Dejatech GES B.V. was gevestigd op Blauwwater 1 te Belfeld en was actief in de branche Vervaardiging van elektronische componenten.
De vereniging Personeelsvereniging Noten B.V. is gevestigd op Blauwwater 17 te Belfeld en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Geloérveld / Pannenberg
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG