Postcode 5988AV betreft de straat Lindanusstraat in Peel en Maas, Helden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5988AV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5988AV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Pedicure Janny van den Beucken is gevestigd op Lindanusstraat 6 te Helden en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1973 is Lindanusstraat 2 te Helden. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 405m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 244.000.
sloopmelding Averbodestraat 20 te Helden
Kennisgeving verleende omgevingsvergunningen Reguliere voorbereidingsprocedure Het college maakt ...
Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Het college maakt bekend dat de volgende aanvragen om omg...
Op 8 maart 2014 om 12:49 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lindanusstraat 6 te Helden....
De onderneming Vitco is gevestigd op Lindanusstraat 28 te Helden en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Helden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG