Postcode 6004JH betreft de straat Magdalenastraat in Weert, Groenewoud-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6004JH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6004JH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1962 is Magdalenastraat 19 te Weert. Het pand heeft een oppervlakte van 86m² en een perceeloppervlakte van 169m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 265.000.
De onderneming Boost & Bloom is gevestigd op Magdalenastraat 5 te Weert en is actief in de branche Public relationsbureaus.
Het adres van deze woning is Magdalenastraat 27 te Weert. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 171m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
De onderneming AE Beauty is gevestigd op Magdalenastraat 35 te Weert en is actief in de branche Haarverzorging.
Het adres van deze woning uit 1962 is Magdalenastraat 13 te Weert. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 219.000.
De onderneming Marrick Automotive Services is gevestigd op Magdalenastraat 29 te Weert en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De onderneming Interior PRO is gevestigd op Magdalenastraat 23 te Weert en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Ahlam's beautysalon is gevestigd op Magdalenastraat 35 te Weert en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming PD Dakwerken is gevestigd op Magdalenastraat 23 te Weert en is actief in de branche Dakdekken en bouwen van dakconstructies.
De onderneming HeKi Handelsonderneming is gevestigd op Magdalenastraat 25 te Weert en is actief in de branche Winkels met een algemeen assortiment non-food (geen warenhuizen).
Op 17 juli 2016 om 18:48 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Magdalenastraat 1 te Weert....
Op 17 juli 2016 om 18:47 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Magdalenastraat 1 te Weert....
Op 17 juli 2016 om 18:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Magdalenastraat 1 te Weert....
Op 18 april 2014 om 15:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Magdalenastraat 37 te Weert....
Op 11 januari 2014 om 21:23 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Magdalenastraat 37 te Weert....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groenewoud-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG