Postcode 6021CB betreft de straat Capucijnerplein in Cranendonck, Budel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6021CB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6021CB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Veldsink Pensioen B.V. is gevestigd op Capucijnerplein 20 te Budel en is actief in de branche Actuariële en pensioenadviesbureaus; beheer en administratie van pensioenvermogens.
De onderneming V.Dotsenko Klussenbedrijf is gevestigd op Capucijnerplein 6 te Budel en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Ouka Investment Holding B.V. is gevestigd op Capucijnerplein 6 te Budel en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1972 is Capucijnerplein 40 te Budel. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De vennootschap onder firma Powherlift is gevestigd op Capucijnerplein 40 te Budel en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming JV-Flexcare is gevestigd op Capucijnerplein 40 te Budel en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen privacy-scherm op de locatie Capucijnerplein 24 in...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning OV 21141 Capucijnerplein 24 in Budel
Aangevraagd: omgevingsvergunning OV 21141 voor het plaatsen privacy-scherm op de locatie Capucijn...
Aanvraag omgevingsvergunning voor het bouw appartementengebouw met 35 appartementen en commerciël...
De besloten vennootschap Bellezza Style B.V. was gevestigd op Capucijnerplein 8 te Budel en was actief in de branche Groothandel in parfums en cosmetica.
Kennisgeving ingediende sloopmelding SLM 20092 Slopen voormalige Rabobank locatie Capucijnerplein...
Aangevraagd: omgevingsvergunning OV 20182 voor het bouw appartementengebouw met 35 appartementen ...
Aanvraag aanwezigheidsvergunning speelautomaten voor Café De Capucijner op de locatie Capucijnerp...
Evenementenvergunning - Capucijnerplein 48 6021CB Budel
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Budel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG