Postcode 6021CT betreft de straat Broekkant in Cranendonck, Keunenhoek Broekkant Schoordijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6021CT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6021CT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming SR Connect is gevestigd op Broekkant 4 te Budel en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
Melding Besluit uniforme saneringen (BUS)
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning OV 20127 Broekkant 2 in Budel
Besluit op aanvraag omgevingsvergunning voor het verbouwen woonhuis op de locatie Broekkant 4 in ...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning Broekkant 4 in Budel
Besluit op aanvraag omgevingsvergunning voor het nieuw te plaatsen bijgebouw op de locatie Broekk...
omgevingsvergunning aangevraagd voor het nieuw te plaatsen bijgebouw op de locatie Broekkant 6 in...
Op 25 juli 2017 om 13:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Broekkant 6 te Budel....
De onderneming Nagelstudio HIPP is gevestigd op Broekkant 18 te BUDEL en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De vennootschap onder firma S & I Tuindesign is gevestigd op Broekkant 18 te BUDEL en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 19 juli 2014 om 20:54 is de ambulancedienst uitgereden naar Broekkant 6 te Budel....
Wet Ruimtelijke Ordening - Ontwerp bestemmingsplan ‘Broekkant/Maarheezerweg te Budel’, ontwerpbes...
De onderneming Loonbedrijf Houbraken-van Zon is gevestigd op Broekkant 44 te Budel en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Keunenhoek Broekkant Schoordijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG