Postcode 6029RE betreft de straat Kennedylaan in Heeze-Leende, Sterksel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6029RE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6029RE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Varekamp Zorgadvies is gevestigd op Kennedylaan 4 te Sterksel en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning is Kennedylaan 2 te Sterksel. Het pand heeft een oppervlakte van 372m² en een perceeloppervlakte van 3788m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.600.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Kennedylaan 6 te Sterksel. Het pand heeft een oppervlakte van 184m² en een perceeloppervlakte van 2650m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 750.000.
Op 18 juli 2020 om 11:48 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
Op 18 juli 2020 om 08:23 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
Besluit op aanvraag omgevingsvergunning voor het kappen van 1 Zomereik op de locatie Kennedylaan ...
omgevingsvergunning aangevraagd voor het kappen van 1 Zomereik op de locatie Kennedylaan 24 te St...
Omgevingsvergunning (aangevraagd) - Kennedylaan 16, Sterksel
De onderneming Pasqualle Coffa Golf is gevestigd op Kennedylaan 10 te Sterksel en is actief in de branche Beroepssportlieden.
Op 16 oktober 2018 om 12:40 is de ambulancedienst uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
Op 25 juni 2018 om 07:02 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
Op 25 juni 2018 om 06:54 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
In de nacht van zondag op maandag 25 juni 2018 om 01:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kennedylaan te Sterksel....
De besloten vennootschap REDFA B.V. is gevestigd op Kennedylaan 12 te Sterksel en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 27 september 2017 om 15:41 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kennedylaan 2 te Sterksel....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sterksel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG