Postcode 6071KA betreft de straat Stationsstraat in Roermond, Swalmen-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6071KA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6071KA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting "De HerrieTent" is gevestigd op Stationsstraat 17B te Swalmen en is actief in de branche Dienstverlening voor uitvoerende kunst.
De besloten vennootschap Reinders Technologies B.V. is gevestigd op Stationsstraat 17A te Swalmen en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1978 is Stationsstraat 17A te Swalmen. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 330m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Stationsstraat 17 te Swalmen. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 295m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 265.000.
Omschrijving (incl. locatie): Stationsstraat 7, 6071KA Swalmen: tuinhuisje
Intocht van Sinterklaas in Swalmen. De route gaat vanuit de Stationsstraat vanaf parkeerplaats n...
In Swalmen wordt aan de Open Monumentendag op zondag 15 september 2019, van 11.00 tot 17.00 uur, ...
Van 11-16 uur zijn in Swalmen een 3-tal panden te bezichtigen. Het gebouw van Milieu- en Heemkund...
Open Monumentendag in Swalmen op 8 september Op zaterdag 8 september wordt de Open Monumentendag...
Stationsstraat 5 - Verleende Omgevingsvergunning
Stationsstraat 5 - Verlengen beslistermijn aanvraag Omgevingsvergunning
Stationsstraat 5 - Ingediende aanvraag Omgevingsvergunning
Op 25 september 2017 om 09:14 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Stationsstraat 1 te Swalmen....
Stationsstraat 1 - Verleende Omgevingsvergunning
Stationsstraat 1 - Ingediende aanvraag Omgevingsvergunning
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Swalmen-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG