Postcode 6085DC betreft de straat Franke-ven in Leudal, Kern Horn. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6085DC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6085DC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming BG Allround klusbedrijf is gevestigd op Franke-ven 14 te Horn en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning is Franke-ven 2 te Horn. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 259m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.500.
Het adres van deze woning uit 1977 is Frankeven 18 te HORN. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 279m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
De onderneming Marissa Diana is gevestigd op Franke-ven 28 te Horn en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming 't Kruumelke is gevestigd op Franke-ven 20 te Horn en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming Linssen Maintenance Support is gevestigd op Franke-ven 10 te Horn en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor algemeen gebruik en machine-onderdelen (geen gereedschap).
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het bouwen van een bouwwerk, Franke-ven 16, 6085...
Op 9 december 2017 om 17:31 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Franke-ven 4 te Horn....
Op 12 augustus 2017 om 09:45 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Franke-ven 24 te Horn....
In de nacht van zaterdag op zondag 30 juli 2017 om 00:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Franke-ven 26 te Horn....
Op 11 april 2017 om 18:05 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Franke-ven 24 te Horn....
Gemeente Leudal - verleende omgevingsvergunning (reguliere voorbereidingsprocedure): Franke-ven 1...
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - Franke-ven 18, 6085 DC Horn (vervangen en verbre...
Op 18 juni 2014 om 09:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Franke-ven 26 te Horn....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern Horn
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG