Postcode 6088AD betreft de straat Ophoven in Leudal, Verspreide huizen Roggel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6088AD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6088AD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Circulo de la pura vida B.V. is gevestigd op Ophoven 29 te Roggel en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Circulo B.V. is gevestigd op Ophoven 29 te Roggel en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De vereniging Rijvereniging Neer is gevestigd op Ophoven 22 te Roggel en is actief in de branche Paardensport en maneges.
De onderneming Houben Gezondheidszorg is gevestigd op Ophoven 25 te Roggel en is actief in de branche Samenwerkingsorganen op het gebied van gezondheidszorg en overige gezondheidszorgondersteunende dien.
De onderneming F? Bolleboom is gevestigd op Ophoven 28e te Roggel en is actief in de branche Reclamebureaus.
Gemeente Leudal – Kennisgeving huisnummerbesluit - Wittesteegstraat 4-6 en Ophoven 29
Gemeente Leudal - verlenging beslistermijn omgevingsvergunning – het bouwen van een bouwwerk (bou...
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het bouwen van een bouwwerk (bouwen nieuwbouwwon...
Gemeente Leudal - ingediende melding artikel 8.40 Wet milieubeheer – voor het intern uitbreiden v...
Gemeente Leudal - verlenging beslistermijn omgevingsvergunning – het bouwen van een bouwwerk, Oph...
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het bouwen van een bouwwerk, Ophoven 24A, 6088 A...
De maatschap MTS Janssen Akkerbouw is gevestigd op Ophoven 21 te Roggel en is actief in de branche Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen.
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het bouwen van een bouwwerk (realiseren bed & br...
Gemeente Leudal - verleende omgevingsvergunning (reguliere voorbereidingsprocedure) - het bouwen ...
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het bouwen van een bouwwerk (wijziging entreepor...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Roggel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG