Postcode 6095NN betreft de straat Op de Stap in Leudal, Verspreide huizen Baexem. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6095NN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6095NN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Wetemans Baexem B.V. is gevestigd op Op de Stap 1a te Baexem en is actief in de branche Fokken en houden van pluimvee.
Op 4 november 2023 om 15:39 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Op de Stap te Baexem....
Het adres van deze woning uit 1966 is Op de Stap 1 te BAEXEM. Het pand heeft een oppervlakte van 179m² en een perceeloppervlakte van 780m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Gemeente Leudal - Verleende evenementenvergunning – Ontheffing artikel 35 schenken van alcohol ti...
Op 29 augustus 2020 om 19:27 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Op de Stap te Baexem....
Gemeente Leudal - Ontheffing art 35 drank-en horecawet - dressuurwedstrijden bij Hippisch Centrum...
Gemeente Leudal - ingediende melding artikel 8.40 Wet milieubeheer – het veranderen van het bedri...
Gemeente Leudal - verlenging beslistermijn omgevingsvergunning – het milieuneutraal veranderen va...
Gemeente Leudal - Aanvraag omgevingsvergunning - het veranderen of veranderen van de werking van ...
Gemeente Leudal - verleende drank- en horecavergunning - Ontheffing art 35 drank en horecawet tij...
Gemeente Leudal - verleende drank- en horecavergunning - Tijdelijke tapontheffing voor de dressuu...
Gemeente Leudal - Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval – Op de Stap 1a in Baexem
Gemeente Leudal - verleende drank- en horecavergunning – Op de Stap 3 in Baexem (dressuurwedstrij...
Op 25 november 2014 om 20:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Op de Stap 3 te Baexem....
Gemeente Leudal- verleende omgevingsvergunning (reguliere voorbereidingsprocedure): Op de Stap 1A...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Baexem
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG