Postcode 6104AZ betreft de straat Philips II straat in Echt-Susteren, Koningsbosch. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6104AZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6104AZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 6 juni 2025 om 22:14 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Philips II straat te Koningsbosch....
Op 6 juni 2025 om 20:55 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Philips II straat te Koningsbosch....
De onderneming Melanie's Hondenkapsalon is gevestigd op Philips II Straat 4 te Koningsbosch en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1975 is Philips II straat 5 te Koningsbosch. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 1405m² en heeft 11 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
De onderneming Niessen Voetzorg is gevestigd op Philips II Straat 10 te KONINGSBOSCH en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Koningsbosch
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG