Postcode 6191JX betreft de straat Marktstraat in Beek, Beek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6191JX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6191JX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Vereniging van eigenaars Marktstraat 26 en 26 a te Beek is gevestigd op Marktstraat 26 te Beek en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De besloten vennootschap MiCare GGZ B.V. is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Praktijken van psychiaters en dagbehandelcentra voor geestelijke gezondheids- en verslavingszorg.
De besloten vennootschap MiCare Health B.V. is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De vereniging The Replacements is gevestigd op Marktstraat 1b te Beek en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De besloten vennootschap MiCare Werkt is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Arbobegeleiding en reïntegratie.
De besloten vennootschap Moustache Beek B.V. is gevestigd op Marktstraat 7 te Beek en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
Het adres van deze woning is Marktstraat 18 te Beek (LI). Het pand heeft een oppervlakte van 66m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
De besloten vennootschap mudifin.nl B.V. is gevestigd op Marktstraat 34 te Beek en is actief in de branche Overige administratiekantoren.
De besloten vennootschap mudifin.nl B.V. is gevestigd op Marktstraat 34 te Beek en is actief in de branche Accountants-administratieconsulenten.
Dit bedrijfspand op het adres Marktstraat 34 te Beek (LI) is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1955 met energielabel G. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 290 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
De vereniging Belang van Beek is gevestigd op Marktstraat 34 te Beek en is actief in de branche Politieke organisaties.
De hulpdiensten hebben gisteravond uren lang gezocht naar een vermiste vrouw in Belsele. Uiteindelijk werd ze levend terug gevonden in een beek in Belsele....
De onderneming Alajdi Management is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap Intersupport Groep B.V. is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Concerndiensten binnen eigen concern.
De onderneming Nouveau Financial Support is gevestigd op Marktstraat 3a te Beek en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG