Postcode 6216TB betreft de straat Printersdreef in Maastricht, Belfort. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6216TB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6216TB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Maastricht - aanwijzen parkeerplaats voor opladen elektrische voertuigen - Printersdreef
Het adres van deze woning uit 1965 is Printersdreef 18 te Maastricht. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.500.
Op 5 februari 2014 om 07:59 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Printersdreef 20 te Maastricht....
Op 2 januari 2014 om 22:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Printersdreef 20 te Maastricht....
De onderneming Gadet signmaking is gevestigd op Printersdreef 32 te Maastricht en is actief in de branche Reclamebureaus.
De onderneming CAZEMO Ltd. is gevestigd op Printersdreef 18 te Maastricht en is actief in de branche Webportals.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Belfort
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG