Postcode 6228EL betreft de straat Gerckenshaag in Maastricht, De Heeg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6228EL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6228EL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming PrimeCleanNL is gevestigd op Gerckenshaag 55 te Maastricht.
De onderneming Stina‘ s Fashion Kids & more was gevestigd op Gerckenshaag 55 te Maastricht en was actief in de branche Vervaardiging van overige bovenkleding.
De onderneming MUSTANG is gevestigd op Gerckenshaag 55 te Maastricht en is actief in de branche Winkels in herenkleding.
De onderneming Ute von Scheidt/Verzorgende IG is gevestigd op Gerckenshaag 55 te Maastricht en is actief in de branche Thuiszorg.
Het adres van deze woning uit 1979 is Gerckenshaag 49 te Maastricht. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en een perceeloppervlakte van 437m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 179.000.
De onderneming RD Quality Services is gevestigd op Gerckenshaag 33 te Maastricht en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
Op 28 november 2014 om 12:40 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Gerckenshaag 23 te Maastricht....
Op 6 september 2013 om 18:27 is de brandweer uitgereden naar Gerckenshaag 28 te Maastricht....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Heeg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG