Postcode 6245GX betreft de straat Mozartstraat in Eijsden-Margraten, Eijsden-Breust. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6245GX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6245GX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Ceamosa B.V. is gevestigd op Mozartstraat 51 te Eijsden en is actief in de branche Groothandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaal.
De onderneming Claire Piters Massages en Hatha Yoga is gevestigd op Mozartstraat 11 te Eijsden en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1971 is Mozartstraat 33 te Eijsden. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 269m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
De onderneming VivMoZ is gevestigd op Mozartstraat 21 te Eijsden en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Dotjezz Paracord is gevestigd op Mozartstraat 35 te Eijsden en is actief in de branche Vervaardiging van geconfectioneerde artikelen van textiel (geen kleding).
De onderneming DHD Montage is gevestigd op Mozartstraat 43 te Eijsden en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Denise Wetsels is gevestigd op Mozartstraat 27 te Eijsden en is actief in de branche Praktijken van verloskundigen.
Het adres van deze woning uit 1971 is Mozartstraat 35 te Eijsden. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 269m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
het kappen van 2 Essen
het kappen van 2 Essen in de tuin
het vergroten van de garage
Op 9 oktober 2013 om 21:21 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Mozartstraat 1 te Eijsden....
In de nacht van vrijdag op zaterdag 29 juni 2013 om 00:06 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Mozartstraat 5 te Eijsden....
De besloten vennootschap Sanitech Nederland B.V. is gevestigd op Mozartstraat 51 te Eijsden en is actief in de branche Groothandel in hout, sanitair en overige bouwmaterialen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eijsden-Breust
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG