Postcode 6269ND betreft de straat Gen Höf in Eijsden-Margraten, Termaar. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6269ND gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6269ND 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Montage Saff is gevestigd op Gen Hof 12 te Margraten en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 3 augustus 2020 om 17:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Gen Höf te Margraten....
De onderneming Klaessens Consultancy is gevestigd op Gen Hof 12 te Margraten en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
het knotten van een boom (Fraxinus Excelsior)
het verwijderen van ca. 20 m² asbesthoudende golfplaten van het dak van (een gedeelte van) een sc...
het bouwen van een schuilstal voor vee
Verleende omgevingsvergunning Gen Höf 1, 6269 ND Margraten
het bouwen van een woning met bijgebouw
Op 7 november 2014 om 05:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Gen Höf 2 te Margraten....
Op 31 januari 2014 om 14:38 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Gen Höf 12 te Margraten....
De besloten vennootschap Sicro B.V. is gevestigd op Gen Höf 10 te Margraten en is actief in de branche Winkels in doe-het-zelfartikelen.
De onderneming Hartmans Tuin & Dier is gevestigd op Gen Höf 2 te Margraten en is actief in de branche Landschapsverzorging.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Termaar
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG