Postcode 6291ER betreft de straat Maastrichterlaan in Vaals, Vaals. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6291ER gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6291ER 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Maastrichterlaan 185 te Vaals. Het pand heeft een oppervlakte van 180m² en een perceeloppervlakte van 240m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De vennootschap onder firma Euregio Focus is gevestigd op Maastrichterlaan 199 te Vaals en is actief in de branche Uitgeverijen van tijdschriften.
Het adres van deze woning uit 1925 is Maastrichterlaan 193 te Vaals. Het pand heeft een oppervlakte van 233m² en een perceeloppervlakte van 1070m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 694.340.
De vennootschap onder firma C FOR CHARLIE is gevestigd op Maastrichterlaan 199 te Vaals en is actief in de branche Reclamebureaus.
Het adres van deze woning uit 1972 is Maastrichterlaan 221 te Vaals. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 330m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 224.500.
Verleende omgevingsvergunningen
Aanvraag omgevingsvergunning
Omgevingsvergunning - Aanvragen omgevingsvergunning, week 51, 2017
Omgevingsvergunning - Verleende omgevingsvergunningen, week 49, 2017
Drank- en horecavergunningen - Verleende vergunning exploiteren horecabedrijf, week 48, 2017
Omgevingsvergunning - Aanvragen omgevingsvergunning, week 42, 2017
Overige besluiten - Niet van toepassingsbesluit Activiteitenbesluit milieubeheer, week 35, 2017
Omgevingsvergunning - Verleende omgevingsvergunningen, week 33, 2017
Omgevingsvergunning - Aanvragen omgevingsvergunning, week 32, 2017
Drank- en horecavergunningen - Verleende exploitatievergunningen, week 31, 2017
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vaals
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG