Postcode 6371LP betreft de straat Chopinstraat in Landgraaf, Op de Kamp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6371LP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6371LP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1989 is Chopinstraat 9 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 249m² en een perceeloppervlakte van 249m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.500.
Op 6 mei 2021 om 03:39 zijn brandweer en politie met gepaste spoed uitgereden naar Chopinstraat te Landgraaf....
De onderneming BetonCire ByCyrille is gevestigd op Chopinstraat 8 te Landgraaf en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Het adres van deze woning is Chopinstraat 4 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 200m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 198.000.
Het adres van deze woning is Chopinstraat 2 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 142.000.
Op 22 november 2014 om 11:47 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Chopinstraat 7 te Landgraaf....
De onderneming Interieur Adviseur Rick van de Berg is gevestigd op Chopinstraat 3 te Landgraaf en is actief in de branche Winkels in meubels, verlichting en overige huishoudelijke artikelen n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Op de Kamp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG