Postcode 6372BL betreft de straat Monnetstraat in Landgraaf, Schaesberg Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6372BL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6372BL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2002 is Monnetstraat 3 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 181m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 298.000.
De besloten vennootschap ABAS Sittard B.V. was gevestigd op Monnetstraat 10 te Landgraaf en was actief in de branche Restaurants.
Het adres van deze woning uit 1964 is Monnetstraat 4 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 86m² en een perceeloppervlakte van 129m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 159.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Monnetstraat 17 te LANDGRAAF. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 245m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 215.000.
De besloten vennootschap MEA Holding B.V. is gevestigd op Monnetstraat 10 te Landgraaf en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1965 is Monnetstraat 15 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 228m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.000.
De besloten vennootschap Vonken Beheer en Advies B.V. is gevestigd op Monnetstraat 1 te LANDGRAAF en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
In de nacht van dinsdag op woensdag 22 oktober 2014 om 01:22 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Monnetstraat 9 te Landgraaf....
Op 21 oktober 2014 om 23:32 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Monnetstraat 9 te Landgraaf....
Op 28 mei 2014 om 14:22 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Monnetstraat 19 te Landgraaf....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schaesberg Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG