Postcode 6431LD betreft de straat Zandstraat in Heerlen, Hoensbroek-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6431LD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6431LD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1920 is Zandstraat 2 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en een perceeloppervlakte van 192m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Gemeente Heerlen - toestemming omgevingsvergunning: het realiseren van een erfafscheiding aan Zan...
Gemeente Heerlen – aanvraag omgevingsvergunning: het realiseren van een erfafscheiding (legaliser...
Het adres van deze woning uit 1920 is Zandstraat 7 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 93m² en heeft 10 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.500.
De onderneming The blue eyes digital freelancer is gevestigd op Zandstraat 9 te HOENSBROEK en is actief in de branche Reclamebureaus.
De onderneming Nomadlab was gevestigd op Zandstraat 1 te HOENSBROEK en was actief in de branche Vertalers en tolken.
Gemeente Heerlen - WET BODEMBESCHERMING, BUS MELDING LOCATIE ZANDSTRAAT/spoordijkstraat TE HOENSB...
De onderneming quantumstrategie is gevestigd op Zandstraat 19A te HOENSBROEK en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De onderneming computerhulpinheerlen.nl is gevestigd op Zandstraat 1A te HOENSBROEK en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming CR Diensten is gevestigd op Zandstraat 1B te HOENSBROEK en is actief in de branche Sanering en overig afvalbeheer.
Op 7 december 2014 om 12:25 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Zandstraat 1 te Hoensbroek....
Op 6 oktober 2014 om 15:44 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Zandstraat 1 te Hoensbroek....
Op 14 september 2014 om 15:09 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Zandstraat 7 te Hoensbroek....
Op 26 juli 2014 om 12:18 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Zandstraat 13 te Hoensbroek....
De besloten vennootschap De Asbestspecialist B.V. is gevestigd op Zandstraat 1B te Hoensbroek en is actief in de branche Uitzendbureaus, uitleenbureaus en banenpools.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoensbroek-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG