Postcode 6431LG betreft de straat Markt in Heerlen, Hoensbroek-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6431LG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6431LG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Hotel Caf? Amicitia is gevestigd op Markt 9 te HOENSBROEK en is actief in de branche cafés.
De onderneming Maria Serban clean is gevestigd op Markt 6A te Hoensbroek en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De besloten vennootschap New Paradiso B.V. is gevestigd op Markt 11 te HOENSBROEK en is actief in de branche Restaurants.
Provincie Limburg, melding vuurwerk d.d. 27 april 2024 te Hoensbroek
Gemeente Heerlen – aanvraag omgevingsvergunning: het aanpassen van de bestaande reclame naar de n...
Gemeente Heerlen - toestemming omgevingsvergunning: het aanpassen van de bestaande reclame naar d...
Gemeente Heerlen - weigering Omgevingsvergunning na reguliere procedure: het aanpassen van de bes...
Gemeente Heerlen - kennisgeving verlenging beslistermijn: het aanpassen van de bestaande reclame ...
Dit bedrijfspand op het adres Markt 2 te Hoensbroek is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1976. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 345 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Gemeente Heerlen – aanvraag omgevingsvergunning: het wijzigen van de reclame-uiting, Markt 1 te H...
Gemeente Heerlen - Beslissingen op aanvragen exploitatievergunningen speelautomatenhallen
#Hoensbroek - rond 14 uur steekincident op de Markt. ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoensbroek-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG