Postcode 6433HL betreft de straat Bernhardstraat in Heerlen, Nieuw Lotbroek-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6433HL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6433HL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Bernhardstraat 20 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 181m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.500.
Het adres van deze woning uit 1950 is Bernhardstraat 28 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
De vennootschap onder firma Brandvertragende schilderwerken Jansen is gevestigd op Bernhardstraat 30 te HOENSBROEK en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De onderneming Romyna Nails is gevestigd op Bernhardstraat 28 te HOENSBROEK en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming BuildSolution is gevestigd op Bernhardstraat 14 te HOENSBROEK en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming pakketpunt Theyss is gevestigd op Bernhardstraat 18 te HOENSBROEK en is actief in de branche Post zonder universele dienstverplichting.
Gemeente Heerlen - kennisgeving verlenging beslistermijn: het aanleggen van een inrit aan Bernhar...
Gemeente Heerlen – aanvraag omgevingsvergunning: het aanleggen van een inrit, Berhardstraat 14 te...
De onderneming KHV Energy is gevestigd op Bernhardstraat 34 te HOENSBROEK en is actief in de branche Installatie van elektrische apparatuur.
Het adres van deze woning uit 1950 is Bernhardstraat 14 te Hoensbroek. Het pand heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 95.000.
Gemeente Heerlen - verleende omgevingsvergunning: het uitbreiden van de woning aan Bernhardstraat...
Op 24 april 2017 om 13:44 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bernhardstraat 36 te Hoensbroek....
Gemeente Heerlen – aanvraag omgevingsvergunning: het verbouwen van de woning, Bernhardstraat 32 t...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuw Lotbroek-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG