Postcode 6443BV betreft de straat Bethelhof in Brunssum, Rumpener Beemden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6443BV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6443BV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2002 is Bethelhof 23 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Het adres van deze woning uit 2002 is Bethelhof 29 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De vennootschap onder firma Proost is gevestigd op Bethelhof 10 te Brunssum en is actief in de branche Vervaardiging van speelgoed en spellen.
Het adres van deze woning uit 2002 is Bethelhof 33 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Het adres van deze woning uit 2002 is Bethelhof 4 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 219m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
De onderneming Floox is gevestigd op Bethelhof 10 te Brunssum en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma B&T Elektronics is gevestigd op Bethelhof 10 te Brunssum en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Selique Properties B.V. was gevestigd op Bethelhof 18 te Brunssum en was actief in de branche Projectontwikkeling.
Verleende evenementenvergunning Parelloop, Brunssum
Ontvangen aanvraag evenementenvergunning ("Parelloop") in en rondom het centrum van Brunssum
De besloten vennootschap René Zaad Consultancy B.V. is gevestigd op Bethelhof 4 te Brunssum en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Op 21 april 2017 om 10:54 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Bethelhof 15 te Brunssum....
Op 4 maart 2017 om 19:13 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Bethelhof 31 te Brunssum....
Op 16 januari 2015 om 09:45 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Bethelhof 27 te Brunssum....
Op 25 juli 2014 om 15:27 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bethelhof 17 te Brunssum....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rumpener Beemden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG